נעים מאוד!!!

שמי מיה פינקלשטיין, בת 46 מפתח תקוה. נשואה פלוס 3 ילדים מעצבת תכשיטים בעלת המותג MFcollection Jewelry.

איך הכל התחיל?

אחרי מעל 20 שנות עבודה בהייטק כמנהלת חשבונות ראשית וחשבת שכר, אחרי שנים של עבודה קשה והמון שעות החלטתי להוריד הילוך.

הייתה לי חברה טובה שנפטרה מהמחלה הארורה והבנתי שחיים פעם אחת והחיים יכולים להיגמר ברגע, ומאז אני מיישמת את משפט הדגל שלי “תעשי רק מה שאת אוהבת” (והיום זאת אחת השרשראות הכי נמכרות בקולקצייה שלי).

מצאתי חצי משרה בתחום הכספים, עבדתי 5 שעות ביום בחברת סטארטאפ ליד הבית – ממש חלום ורוד. פתאום גיליתי זמן פנוי והתחלתי להכין לי תכשיטים. כל שבוע הכנתי כמה שרשראות לעצמי ושלחתי לחברות ושאלתי מה דעתן על הקולקצייה החדשה שלי? החברות אהבו ויום אחד חברה אמרה לי “למה שלא תפתחי דף בפייסבוק שאוכל להראות גם לחברות שלי את התכשיטים”? בקטע של צחוק פתחתי דף עסקי, בלי לחשוב יותר מדי קראתי לו “MFcollection” שזה בעצם ראשי התיבות של השם שלי, והיום יש לי כבר מעל 11,000 לייקים בדף העסקי ומעל 10,000 עוקבים באינסטגרם ולקוחות מכל הארץ וגם מחו”ל. אחרי 5 שנים של חצי משרה בתחום הכספים ובשאר הזמן מעצבת תכשיטים, חברת הסטארטאפ נסגרה.

התלבטתי מה לעשות והחלטתי לתת לעצמי מתנה ו…יצאתי לדרך חדשה ולעסוק רק במה שאני הכי אוהבת וזה עיצוב תכשיטים. המוטו שלי שעל אופנה לא צריך לשלם יקר ולכן המחירים שלי מאוד אטרקטיביים ונוחים. ולמי שרוצה להציץ ולפרגן לדף העסקי :https://www.facebook.com/MFcollection1.

ולאינטגרם: https://www.instagram.com/mfcollection_jewelry_desinger/

אני נמצאת באם המושבות בפתח תקוה וניתן להגיע אליי כל יום בתיאום מראש 0526407378 מיה.

ואם תרצי להזמין אותי למכירה אצלך בבית או בעבודה גם תקבלי מתנה 🙂

תכשיטים מיוחדים תכשיטי אופנה בשילוב כסף וזהב